PRODÁNO – Byt 1+kk s balkonem – Rezidence Eliška

Zde naleznete všechny informace o dané nabídce.

Cena: 5 390 000 Kč včetně provize a právního servisu

Adresa: Freyova 983/25, Praha – Vysočany

Toužíte po bytě v moderní rezidenci s non-stop recepcí, který bude v docházkové vzdálenosti od stanice metra? Chcete mít nákupní centrum v blízkosti svého bydliště? Pokud je Vaše další podmínka skvělá dostupnost do centra města, pak je lokalita Vysočany opravdu správná volba. 

Přímo pro Vás je zde tento krásný byt 1+kk s balkonem v REZIDENCI ELIŠKA o podlahové ploše 37 m2. 

Při vstupu do bytu Vás uvítá předsíň s vestavnou zrcadlovou skříní, věšákem a botníkem. 

Z předsíně vejdete do obývacího pokoje s designovým kuchyňským koutem vybaveným varnou deskou, digestoří, lednicí a mikrovlnou troubou. Kuchyňská a barová deska je vyrobena z tmavého masivního dubu. Obývací část je velmi hezky oddělena menším ostrůvkem. Veškerý vestavný nábytek včetně kuchyně je na míru od renomovaného výrobce DESIG WOOD STUDIO a navržen architektem. Velikost místnosti Vám umožní si ji rozdělit na odpočinkovou i jídelní zónu. Ranní kávu, či večerní sklenku vína si můžete vychutnat na balkoně, který Vám poskytne okouzlující výhled na panoramata Prahy.

Součástí koupelny se sprchovým koutem je nová pračka se sušičkou. 

Pokud máte hodně věcí a bojíte se o úložný prostor, tak nemusíte. Součástí bytu je i komora. 

Byt je vybaven rekuperací vzduchu a je vytápěn centrálně. 

A jaká je tu občanská vybavenost? Naprosto skvělá. V docházkové vzdálenosti do Vašeho budoucího bydliště máte stanici Metra B Vysočanská a Českomoravská, nádraží Praha – Libeň. Nakoupit si můžete skočit do centra Fénix nebo Harfa. Za kulturou to máte do O2 Arény také kousek. Pokud zatoužíte po přírodě, tak se můžete projít do Parku Pod lávkou. Vzhledem k tomu, že podél domu vede cyklostezka, tak i sportovci si tu přijdou na své. 

Přijďte se přesvědčit sami. 

Těším se s Vámi na viděnou na prohlídce.