Byt 3+kk 110 m2 s balkonem – Zličín

Zde naleznete všechny informace o dané nabídce.

Cena: 12 490 000 Kč včetně provize a právního servisu

Adresa: Hevlínská, Praha 5 – Zličín

Toužíte po velkém bytě s balkonem kousek od přírody, ale zároveň je vaší podmínkou veškerá občanská vybavenost na dosah ruky? Tak to budete z prodeje tohoto krásného bytu nadšeni. Svojí dispozicí a rozlohou je vhodný jak pro rodinu, tak pro pár, jež potřebuje mít doma pracovnu. 

Při vstupu do bytu vás uvítá chodba, z níž se dostanete do velmi prostorného a nádherně světlého obývacího pokoje s ještě krásnějším na míru dělaným kuchyňským koutem. Věřte, že ať už jen každodenní vaření či příprava hostiny pro rodinu či přátele bude pro vás v této kuchyni naprostou radostí. Dostatek denního světla v tomto prostoru je zajištěn díky velkému oknu a vstupním dveřím na balkon. Tím, že se ložnice nachází na druhém konci bytu, je zajištěn klid a soukromí i když váš partner bude pořádat posezení s přáteli. 

V koupelně s vanou si budete moci dopřát relax v pěnové koupeli po náročném pracovním dni. A díky dvěma toaletám vás ani ranní špička nemusí trápit. Pokud vlastníte sportovní náčiní, tak na jeho uložení vám krásně poslouží sklep. Že se vám ten byt zdá naprosto dokonalý a rádi byste si ho koupili, ale ještě přemýšlíte, kde budete moci parkovat své vozidlo? Tak tuto otázku máme vyřešenou, jelikož k bytu náleží parkovací stání. 

No a krásné okolí bytu a občanská vybavenost je naprostou samozřejmostí. Hned u bytového domu se nachází dostatek zeleně, dětské hřiště a mateřská školka. Dostatek autobusových zastávek a dokonce i příroda v podobě Návesního rybníku či parku Na Prameništi budete mít od svého budoucího bydliště na dosah ruky. 

Neváhejte a přijďte se o této jedinečné nabídce přesvědčit na vlastní oči. 

Na setkání s vámi se těší Ladislav Stránský.

Virtuální prohlídka