Prodej výrobní haly s kancelářemi o ploše 1 122 m2

Zde naleznete všechny informace o dané nabídce.

Cena: Info o ceně u RK

Adresa: Jiráskova 1971, Úvaly, Praha – Východ

Hledáte nové prostory pro svoji výrobu a je pro Vás důležitá skvělá dopravní dostupnost a také hezké kanceláře a zázemí pro Vaše zaměstnance? 

Já pro Vás přesně takové prostory mám. Jedná o výrobní halu s kancelářemi, která byla dokončena v roce 2015. Její využití bylo výroba na CNC strojích. 

Díky velmi strategické poloze 5 minut od zastávky vlaku Úvaly se do centra Prahy dostanete za 30 minut vlakem, autem pak do 40 minut. 

Budova se nachází přímo u železniční trati, a tak si budete moci užívat romantický výhled z kanceláře přímo na projíždějící vlaky. 

Nyní něco k technickým parametrům budovy. Celková podlahová plocha je 1 122 m2. Skladovací a výrobní prostory se nachází v 1NP a mají plochu 713 m2. Kanceláře a zázemí o velikosti 293 m2 se nachází ve 2NP. A to není vše. Ještě je tu dílna a technické místnosti v 1PP, a to o velikosti 116 m2. Všechna podlaží jsou propojena výtahem. Celá budova je vytápěna tepelnými čerpadly, podlahy mají nosnost 5t/m2 a je zde mostový jeřáb s nosností 3,2 t. Do budovy jsou dva přímé vjezdy se sekčními vraty. 

Neváhejte a přijďte se přesvědčit na vlastní oči, že tato budova je pro Vaše podnikání jako stvořená. 

Těším se na viděnou na prohlídce.