Rodinný dům 210 m², Smilovice

Zde naleznete všechny informace o dané nabídce.

Cena: 11 990 000 Kč včetně provize a právního servisu

Adresa: Chotilsko – Smilovice, okres Příbram

Kompletně zařízený rodinný dům s bazénem, vlastní studnou, v naprostém soukromí a v dobré dojezdové vzdálenosti do Prahy. Je toto Vaše představa ideálního bydlení? Pak vězte, že tato nabídka ji splní a v mnoha ohledech dokonce předčí. 

Jedná se o naprosto jedinečnou nabídku v podobě prodeje rodinného domu v obci Smilovice, která leží u Vodní nádrže Slapy. Dům o dispozici 6+kk byl kolaudován v roce 2015. Venkovský interiér domu krásně souzní s okolní přírodou a neodolatelným výhledem.

Dům má dva samostatné vstupy a vzhledem k jeho praktickému členění a třem koupelnám je ideální pro soužití více generací.

Při vstupu do domu Vás uvítá prostorná chodba, z níž se dostanete do obývacího pokoje s krbem a do prostorné kuchyně s výhledem do zahrady.

Rádi snídáte na čerstvém vzduchu? K tomu Vám krásně poslouží terasa, na kterou je přístup přímo z obývacího pokoje. 

Chtěli byste pracovat z domu, ale chybí Vám pracovna? Tento dům Vám nabízí rovnou dvě. Jednu v přízemí s krbovými kamny a druhou na galerii v patře domu. 

V létě si můžete dopřát relax v bazénu nebo jen tak se slunit na zahradě se vzrostlými stromy a okrasnými keři.

Zahradní domek, kompletní podsklepení, tepelné čerpadlo, solární panely, vlastní studna a mnoho dalšího nabízí tento dům, který je postaven v oblasti, která je od okolí oddělena bránou a díky tomu je zajištěno naprosté soukromí. 

Z Vašeho budoucího bydliště se do Prahy dostanete autem za 59 minut, což je kratší doba, než kterou mnohdy strávíte v kolonách v centru.

O všem výše zmíněném a mnohém dalším se přijďte přesvědčit na vlastní oči. 

Na setkání s Vámi se těší Ladislav Stránský.