Rodinný dům, 221 m², Praha – Záběhlice

Zde naleznete všechny informace o dané nabídce.

Cena: 19 990 000 Kč včetně provize a právního servisu

Adresa: Jabloňová 3195/90, Praha – Záběhlice

Již dlouho hledáte poctivě postavený rodinný dům, ale žádný váš požadavek nesplňuje? Buďte si jisti, že nyní jste ho našli. Do tohoto domu se jistě zamilujete. 
Při vstupu vás uvítá menší předsíňka, která je velmi prakticky oddělena od hlavní předsíně domu, a tím zajišťuje, že se vám prach z obuvi nedostane do domu. V předsíni si můžete odložit kabát a pokračovat dále do společenské části domu, jehož srdce tvoří prostorný a krásně prosvětlený obývací pokoj. Dominantou pokoje je naprosto dechberoucí vestavěná knihovna zhotovená z masivu. Dokonalost a romantický nádech pokoje dokresluje krb. 
V plně vybavené kuchyni s jídelním koutem se vám bude vařit jedna radost. 
Z obývacího pokoje je vstup přímo na terasu, ze které sejdete pár schodů a ocitnete se na malebné zahradě s krásně vzrostlými okrasnými keři, spoustou květin a pohádkovým zákoutím s venkovním posezením. 
Soukromá část domu se nachází v patře, kde jsou dvě ložnice, pracovna a koupelna s oddělenou toaletou. Z každé ložnice je vstup na balkon s výhledem do zahrady. Pokud jste početnější rodina nebo rádi hostíte své přátele, tak zajisté oceníte podkroví, kde se nachází další ložnice s terasou, pracovna a koupelna s toaletou. 
Díky tomu, že je celý dům podsklepený, je zde dost místa pro technickou místnost a místo pro uložení zahradního náčiní. A jako bonus je ve sklepě funkční keramická dílna s materiálem na výrobu keramiky. 
Při stavbě domu byly použity kvalitní materiály a celý dům je laděn do dřeva a přírodních odstínů, proto působí velice útulně. 
Věřím, že to je to pravé místo pro klidné a spokojené bydlení. 

Naprosto ideální je i poloha domu, jelikož je zde veškerá občanská vybavenost a do centra Prahy se dostanete do 20 minut. 

Přijďte se o dokonalosti tohoto místa přesvědčit na vlastní oči. 

Na setkání s Vámi se těší Ladislav Stránský.